#1 2007-04-12 12:56:38

dune

Administrator

8003816
Call me!
Skąd: Otwock
Zarejestrowany: 2007-04-09
Posty: 257
Punktów :   

Kroniki Piratki Dunki

  • Poniedziałek 09.04.2007
    Powstaje nasze forum

  • Sobota 14.04.2007
    Doliczyłam sie do dnia dzisiejszego 13 członkow Naszego Zacnego Tygrysiego Sojuszu,ktorzy sie zarejestrowali, mysle ze pozostałe Tygryski nie zostana długo w tyle.

  • Niedziela 15.04.2007

    Na forum  oficjalnie została wypowiedziana Wojna Sojuszy :
    I. Glówne strony wojny:
    Agresor: Armia Zjednoczonych [AZ]
    Obronca: GladSheiM[GSM]
    Sojusz TO rowniez sie do niej przylaczył,

    II. Powody wypowiedzenia wojny:
    Na sw. 3 powstaly 2 bloki sojuszy… Jeden to GSM&ElitEs&WAF a drugi, który uformowal sie pózniej to AZ&TO&ANW mam nadzieje, ze wszystkie wymienione tu sojusze wezma udzial w wojnie.

    Tygrysy w pełni zbrojne  

  • Czwartek 19.04.2007

    Po przeczytaniu wiadomosci jakich dostarczył nam Wojtas295, mam mieszane uczucia,niedosc ze sojusz GSM chce miec TO po swojej stronie,to EltEs zostało z trzema czlonkami.........
    Działania wojenne....beda musialy poczekac.....hmmmm


    cyt:
    Jak zapewne Ci wiadomo jesteśmy w stanie "wojny". "Wojny", którą trudno nazwać wojną a bardziej pasuje nazwa: kopanie leżących-----tu sie zgodze z L.J. 

    Sojusze po malu sie rozpadaja,łacza w jeden mocniejszy..... 
    czyzby miał nastapic koniec 3 Oceanu..?????




    J

    •   Piatek  20,04,2007,  Czy to mozna nazwac zwyciestwem...???????

      cyt:
        "Ja Lady Justine z woli Boga i ludu Główny Admin Sojuszu GSM, który samotnie stawia opór przeważającym siłom zjednoczonych wrogich Sojuszy ogłaszam iż z dniem dzisiejszym wszelkie działania wojenne między AZ&TO&ANW i GSM zostają DEFINITYWNIE ZAKOŃCZONE. Walka z ogromnie przeważającymi siłami wroga jest totalnie bez sensu.
      Dlatego mając na sercu przelaną krew naszych dzielnych żołnierzy, cierpienia owdowiałych żon i osieroconych dzieci, niepotrzebną śmierć niewinnych istnień ludzkich w gruzach swoich zburzonych przez bombardowania domów ogłaszam iż wojna ta, wielce niesprawiedliwa, kończy się naszą kapitulacją."

      Gratulujemy Agresorom


      •   24.04.2007   Nasze kochane Tygryski szykuja sie do małej przeprawy


        J

        •   01.05.2007. piekna data .....

          ale wiadomosci nie bardzo :

          IESP przeszła pod skrzydła AZ

          Po naszej akademi slad zaginal.......................



          26.06.2007.


          Dawno dziewczyny nie było,troszke sie pozmieniało mamy możliwości ....50 Wysp....zacięta Wojne,śledzimy  ja Wszyscy na ogólnym forum
          czy wygramy...???????  czas pokaże

          Pozdrawiam

          • Niedziela 10.09.2007 r.


            DAWNO MNIE TU NIE BYLO..............

            same zmiany długo by pisać i tak nas maleńko tu zaglada

            SOJUSZE AT I TO już połączone..............

            FUZJA ZT ma zrobić porządek na 3 Oceanie   cóż wypada chyba zamknąć temacik
            i życzyć wszystkiego co naj....... tak od siebie dodam tyle ,tęsknie za początkiem gry....za fajnymi i kochanymi kocurkami   , za poguszkami,przekomarzeniami Waszymi ,wzajemnych fajnych relacji, to były szalone i napewno nie zapomniane 2 latka

            Pozdrawiam Wszystkich gorąco i serdecznie             
               

            Buziaków 29 + ja...bo tyle nas było..........

            Ostatnio edytowany przez dune (2007-04-14 12:54:56)


http://img228.imageshack.us/img228/9136/a88ef1ffdcbd9ffa3185e70be9.jpg

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.pokeworldgame.pun.pl www.lekkapiechota.pun.pl www.djsoul.pun.pl www.nostale.pun.pl www.dsw-dm2009.pun.pl